+370 614 26048
info@trysmatai.lt


Trys matai       2017

  Geram mikroklimato komforto lygiui užtikrinti reikalinga kokybiška ir efektyvi šildymo sistema. Kiekvienam statiniui būtina pritaikyti labiausiai poreikius atitinkančią šildymo sistemą. Tai gali būti grindinio/lubinio šildymo sprendimai tradicinės konvekcinės šildymo sistemos arba oriniai šildytuvai.ŠILDYMO SISTEMOS  PROJEKTAVIMAS VĖDINIMO SISTEMOS  PROJEKTAVIMAS

Šviežio oro tiekimas į patalpas užtikrina žmogaus aktyvumą. Didelis CO2 kiekis patalpų ore mažina veiklos efektyvumą ir net kenkia sveikatai. Netinkamą aplinką žmogaus veiklai kuria ir kiti taršos šaltiniai. Be to, tinkamai suprojektuota vėdinimo sistema mažina šildymo energijos kaštus.


VĖSINIMO SISTEMOS  PROJEKTAVIMAS

Vėsinimo sistema užtikrina komfortišką temperatūrą šiltuoju metų laikotarpiu. Pastatams tampant vis sandaresniems ir kokybiškiau apšiltintiems, vėsinimo sistema yra aktuali ne tik komercinio ar gamybinio tipo statiniams, bet ir daugiabučiams.


vandentiekio ir nuotekų  šalinimo sistemos  PROJEKTAVIMAS

Tinkamai suplanuotos vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemos užtikrina sklandų statinio eksploatavimą per jo gyvavimo laikotarpį, ir garantuoja higienos normas atitinkančius gyvenimo ir darbo patogumus.